Lankytojai

2186660
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
341
3519
2208

mok pazymejimas

Išvyka į Kėdainių Juozo Paukštelio progimnaziją

Spalio 22 d. Gražinos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui N. Kavaliauskienė ir pradinių klasių mokytoja R. Jasiulienė kartu su kitų Radviliškio rajono švietimo įstaigų bendruomenių nariais viešėjo Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje, kurioje jau trejetą metų pradinėse klasėse diegiama Lions Quest socialinio emocinio ugdymo programa „Laikas kartu". Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos pedagogų komanda yra pastebėjusi, kad Lietuvoje vienoms švietimo įstaigoms pavyksta integruoti programą sėkmingai ir jos gana greitai gali džiaugtis darbo pasiekimais, kitoms prireikia ilgesnio laiko, todėl sėkmės tenka palaukti.

Šios mokyklos pedagogų bendruomenė, atsižvelgdama į tai bei turėdama vertingos patirties dirbant su socialinio emocinio ugdymo programa „Laikas kartu", pakvietė mūsų rajono pedagogus prie apskrito stalo diskusijai „Lions Quest „Laikas kartu“ programos įgyvendinimas“. Susitikimo metu buvo aptartos kelios temos: šios programos aktualumas, kėdainiškių geroji patirtis kuriant pozityvius santykius pradinėse klasėse, sėkmės pamokos ir tobulinimo galimybės.

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie nuoseklų socialinį ir emocinį vaikų ugdymą. Visi Radviliškio rajono ugdymo įstaigų pedagogų bendruomenės nariai dar kartą įsitikino, kad „Laikas kartu“ programa padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką, išmokyti vaikus įgūdžių, padedančių pasiekti sėkmę mokykloje ir gyvenime, tereikia ieškoti, atrasti bei pritaikyti patrauklias darbo formas, būdus dirbant su šiuolaikiniais vaikais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos