Lankytojai

2186628
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
309
3487
2176

mok pazymejimas

Penktokės žygis partizanų keliais

Spalio 13 dieną mūsų rajone vyko žygis, skirtas paminėti 70-ąsias LLKS įkūrimo ir 1949 metų vasario 16 d. Deklaracijos pasirašymo metines. Džiugu, kad šiame žygyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 5c klasės mokinė Liepa Mikalauskaitė su savo mama. Mergaitė kartu su kitais žygeiviais pėsčiomis įveikė 27 kilometrų etapą iš Smilgių į Alksniupius. Už dalyvavimą patriotiniame renginyje Liepa apdovanota ženkleliu ir diplomu „Partizanų Lietuva“.

Savo įspūdžiais apie žygį Liepa pasidalino su lietuvių kalbos ir istorijos mokytojomis. Mergaitė pasakojo, kad sunkiausia buvo eiti paskutinius kilometrus, o smagiausios akimirkos buvo poilsio stotelėje valgyti kareivišką košę ir ja dalintis su priklydusiu šuniuku.

Penktokė Liepa su mama vėl ruošiasi naujam žygiui. Ji tikisi, kad kiti mokiniai taip pat susidomės žygiais, kurie Lietuvoje organizuojami beveik kiekviename rajone.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos