Lankytojai

2164764
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
901
901
901

mok pazymejimas

Misija 2018#100MEČIO kelionė

Lietuvos valstybės pažinimo centras nuo 2018 metų kovo mėnesio paskelbė respublikinį projektą „ Misija 2018#100mečio kelionė”. Šiuo projektu siekiama rasti kuo įdomesnių ir originalesnių faktų apie Nepriklausomos Lietuvos istoriją , apie kuriuos nerašo vadovėliai, bet dar prisimena Lietuvos žmonės. Tai yra dvylikos užduočių kelionė per Lietuvos 100mečio istoriją. Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai gauna iššūkį, kurį turi įvykdyti iki mėnesio pabaigos, vėliau socialiniuose tinkluose vyksta balsavimas.

Šiuo projektu susidomėjo mokyklos istorijos mokytoja Laima Škėmienė, kuri į dalyvavimą projekte „ Misija 2018#100mečio kelionė” įtraukė ir mokyklos bendruomenės narius. Jau įveikėme septynis iššūkius, iš kurių didžiausio vertintojų dėmesio sulaukė rugsėjo mėnesio užduotis- garso ir vaizdo formatu įrašyti Lietuvos partizanų sukurtą dainą ar eilėraštį. Šį iššūkį priėmė 8c klasės mokiniai Gytis ir Laimis Genevičiai bei jų mama Sigita Genevičienė. Nežinomo partizano eilėraštį jie skaitė Minaičių kaime atstatytame partizanų bunkeryje.

Už šios užduoties originalų atlikimą aštuntokai Gytis ir Laimis Genevičiai paskatinti specialiu Valstybės pažinimo centro prizu.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos