Lankytojai

2186624
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
305
3483
2172

mok pazymejimas

Mokytojų akademija

Šiandien Radviliškyje atidaryta „Mokytojų akademija“. Joje 28 rajono pedagogai mokysis vieni iš kitų, atskleis pasiteisinusius šiuolaikinės pamokos organizavimo būdus ir bandys taikyti kolegų pristatytus ir pamėgtus metodus. Pavasarį jų laukia ne tik naujų metodų ir pamokos organizavimo būdų rinkinys, bet ir stovykla. Mokytojų akademijoje dalyvaus ir savo patirtimi dalinsis net 5 mūsų mokyklos mokytojos: Rasa Jasiulienė, Daina Janušonienė, Laima Škėmienė, Grita Dumskienė ir Salvinija Vaičiūnienė.

Akademijos studentai sulaukė sveikinimų nuo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo Kazimiero Augulio ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Genovaitės Juodeikienės, Radviliškio r. sav. ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėjos Ritos Vaigauskienės. Programos koordinatorė – Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Edita Varneckienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos