Lankytojai

2186659
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
340
3518
2207

mok pazymejimas

Specialiųjų-lavinamųjų klasių mokinių išvyka

Rugsėjo 28 d. Gražinos pagrindinėje mokykloje buvo minima kraštotyros diena, skirta Radviliškio krašto pažinimui. Specialiųjų-lavinamųjų klasių mokiniai, pedagogės ir tėveliai vyko į Šeduvą ir Raudondvarį.

Šeduvoje aplankėme senovinių automobilių muziejų, kurio eksponatais labiausiai domėjosi berniukai. Vėliau lankėmės kultūros ir amatų centre. Čia susipažinome su centro veikla, dalyvavome lipdymo iš molio veikloje, kuri mokiniams labai patiko, nes kiekvienas parsivežė savo darbelį. Pasidžiaugę darbeliais, vykome į Raudondvarį, kur lankėmės žirgyne. Žirgai mokiniams paliko didžiulį įspūdį. Stebėjome raitelių pasirodymą, galėjome žirgus paglostyti. Tai vaikams suteikė daug teigiamų emocijų. Išvyka buvo įdomi ir turininga.

spec seduvoje d 00001 spec seduvoje d 00002 spec seduvoje d 00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos