Lankytojai

2164769
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
906
906
906

mok pazymejimas

Socialinis neformalaus ugdymo projektas „EBRU“ Gražinos pagrindinėje mokykloje

Gražinos pagrindinė mokykla įsitraukė į jau aštuntus metus Lietuvoje vykdomą všį „Meda Project“ projektą, kuriuo siekiama ugdyti šeimos emocinį intelektą, gerinti tarpusavio santykius šeimoje.

Spalio 1-ąją dieną mokykloje lankėsi projekto konsultantė ir „EBRU“ meno pradininkė Lietuvoje kaunietė Eglė Veršininienė. Į susitikimą su gerb. Egle atėjo tėveliai su vaikais. Jie atliko svarbią susipažinimo užduotį- kartu piešė akvarele. Paskui konsultantė žiūrėdama į piešinius papasakojo apie šeimų emocinę būklę. Davė daug naudingų patarimų. Juk meno technika- piešimas ant vandens tarsi gydo žmogaus sielas, žmonės skiria vienas kitam daugiau dėmesio, siekia kartu kokybinių rezultatų.

Spalio 1-ąją Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai įvykdė projekto pirmąją pakopą - susipažino su gerb. Egle Veršininiene ir artimiau pabendravo su artimaisiais. Lauksime antrosios pakopos ir noriai joje dalyvausime. Paskaita apie emocijas tikrai bus naudinga.

ebru d 00001 ebru d 00002 ebru d 00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos